KALKULATOR ODSZKODOWANIA ZA OPÓŹNIONY LOT
Powinieneś otrzymać do 600e za osobę. Sprawdź wysokość twojego odszkodowania poprzez wpisanie numeru lotu i daty.
np. 23.10.2018

EasyJet PL Odszkodowanie za opóźniony lot

EasyJet Odszkodowanie za lot do 600€, jeżeli

 1. Lot jest opóźniony na miejscu przylotu o 3 godziny
 2. Lot został odwołany bez wcześniejszego uprzedzenia
 3. Wejście na pokład zostało odmówione ze względu na więcej sprzedanych biletów niż miejsc na pokładzie

Ustawa WE 261/2004 dotycząca Pasażerów linii lotniczych UE uprawnia pasażerów do ubiegania się o odszkodowanie za opóźnione loty, odwołane loty i odmowę wejścia na pokład

Ubiegaj się o odszkodowanie do 600€

Sprawdź bezpłatnie

Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie od EasyJet PL?

Mogą Państwo ubiegać się o odszkodowanie finansowe od EasyJet PL w następujących sytuacjach:

 • Jeśli zarezerwowali Państwo bilet lotniczy EasyJet PL i samolot wyleciał z Europy, tj. Polski, Niemiec, Słowacji, Czech, Węgier, Rumunii, Wielkiej Brytanii lub innego kraju Unii Europejskiej (UE)
 • Jeśli zarezerwowali Państwo bilet lotniczy dowolnej linii lotniczej zarejestrowanej w UE, z wylotem z dowolnego kraju i przylotem do jednego państw członkowskich UE
 • Jeśli lot został opóźniony lub odwołany z winy przewoźnika lotniczego

Nie otrzymają Państwo żadnego odszkodowania, jeśli lot został opóźniony lub odwołany ze względu na wyjątkowe okoliczności.

EasyJet (U2) Ostatnio opóźnione / odwołane loty (numer lotu, data, lotnisko wylotu i lotnisko przylotu)

W poniższej tabeli można znaleźć ostatnio opóźnione lub odwołane loty EasyJet, jeśli którykolwiek z nich jest Państwa lotem, mogą się Państwo ubiegać o odszkodowanie. Mogą Państwo kliknąć link "Formularz zgłoszeniowy" i wypełnić formularz, a nasz zespół ekspertów ds. odszkodowań zajmie się wnioskami o odszkodowanie od linii lotniczych w Państwa imieniu.

NUMER LOTU DATA Z DO WZÓR WNIOSKU
EasyJet
U21059

17 July 2018

Basel, Switzerland/Mulhouse - BSL Palma Mallorca - PMI wniosek o odszkodowanie
EasyJet
U24633

17 July 2018

Berlin - SXF Basel, Switzerland/Mulhouse - BSL wniosek o odszkodowanie
EasyJet
U24568

16 July 2018

Amsterdam - AMS Berlin - SXF wniosek o odszkodowanie
EasyJet
U26957

16 July 2018

Edinburgh - EDI Paris - CDG wniosek o odszkodowanie
EasyJet
U21055

16 July 2018

Basel, Switzerland/Mulhouse - BSL Palma Mallorca - PMI wniosek o odszkodowanie
EasyJet
U25910

15 July 2018

Cologne - CGN Berlin - TXL wniosek o odszkodowanie
EasyJet
U24613

15 July 2018

Berlin - SXF Athens - ATH wniosek o odszkodowanie
EasyJet
U24445

15 July 2018

Lyon - LYS Porto - OPO wniosek o odszkodowanie
EasyJet
U24312

13 July 2018

Biarritz - BIQ Lyon - LYS wniosek o odszkodowanie
EasyJet
U28193

8 July 2018

London - LGW Milan - MXP wniosek o odszkodowanie

Rozwiązaliśmy już wiele przypadków związanych z opóźnionymi lotami dla naszych klientów, którzy są z nas zadowoleni. Zobacz, co nasi klienci on nas sądzą:

Sprawdź sprawę opóźnionego lotu z nami za darmo

Jeśli nie znaleźli Państwo swojego lotu w powyższej tabeli, proszę skorzystać z naszego bezpłatnego "Kalkulatora Odszkodowań". Aby dowiedzieć się, jaką kwotę można zażądać od linii lotniczych, wystarczy podać numer lotu i datę podróży i sprawdzić kwotę odszkodowania, jaką linie lotnicze są Państwu winne.

3 proste kroki do ubiegania się o odszkodowanie finansowe

 1. Wprowadź numer i datę lotu
 2. Wypełnij Formularz o odszkodowanie i upoważnij nas do zajęcia się Państwa sprawą
 3. Usiądź i zrelaksuj się, my wykonamy za Państwa całą pracę

LINIA LOTNICZA EASYJET

EasyJet jest brytyjską tanią linią lotniczą, a jej siedziba znajduje się na lotnisku London Luton. Linia lotnicza EasyJet powstała w 1995 roku i operowała tylko pomiędzy Londynem Lutonem a Glasgow i Edynburgiem. W 1996 roku, po otrzymaniu pierwszej floty, linie lotnicze poleciały do ​​Amsterdamu, co czyni go ich pierwszą międzynarodową trasą. EasyJet przejął w 1998 roku szwajcarską linię lotniczą czarteru TEA Basle i przemianował ją na firmę EasyJet Switzerland, która została przeniesiona na lotnisko w Genewie. W 2002 roku EasyJet odkupił swojego rywala Go i linie lotnicze z London Stansted podwoiły liczbę samolotów Boeing 737-300. Linia lotnicza przejęła również w 2007 r. całą część linii lotniczych GB z Bland Group i rozszerzyła swoją działalność na lotnisko w Londynie Gatwick, tworząc również bazę na lotnisku w Manchesterze.

UMOWY CODESHARE EASYJET, FLOTY I KIERUNKI

Linia lotnicza EasyJet miała umowę codeshare z Transaero Airlines, ale po jakimś czasie Transaero Airlines zerwało współpracę 25 października 2015 roku. Liczba flot działających pod marką EasyJet wynosi 231, która składa się z 133 Airbusów A319-100 i 98 Airbusów A320-200 . Z drugiej strony EasyJet Switzerland (działająca jako franczyza EasyJet) dzieli się większością kierunków docelowych z linia lotniczą EasyJet. W międzyczasie, w połowie 2016 r. EasyJet Szwajcaria miała 23 floty, w tym 11 Airbusów A319-100 i 12 Airbusów A320-200. Tak więc linie lotnicze EasyJet obsługują ponad 200 samolotów.

Najbardziej aktywnymi kierunkami linii lotniczych EasyJet są:

Paryż - Mediolan, Amsterdam-Londyn, Nicea - Paryż, Londyn - Genewa, Paryż - Tuluza, Belfast - Liverpool, Londyn - Mediolan, Belfast - Londyn, Barcelona - Londyn, Londyn - Berlin i Londyn - Madryt.

EasyJet Szwajcaria obsługuje większość kierunków wraz z linią lotniczą EasyJet.

KIERUNKI EUROPEJSKIE EASYJET

Kraj Miasta
Włochy Rzym, Teneryfa, Wenecja, Neapol, Bolonia, Palermo, Katania, Brindisi, Cagliari, Olbia, Mediolan
Hiszpania Barcelona, ​​Teneryfa, Alicante, Ibiza, Sewilla, Bilbao, Palma de Mallorca, Malaga, Madryt
Francja Paryż, Tuluza, Montpellier, Nantes, Nicea, Bordeaux, Korsyka, La Rochelle, Lille
Wielka Brytania Londyn, Manchester, Birmingham Aberdeen, stansted, Bristol, Edynburg, Belfast
Grecja Ateny, Santorini, Mykonos, Heraklion
Portugalia Faro, Madryt, Lizbona, Porto
Niemcy Berlin, Hamburg, Drezno
Węgry Budapeszt, Saloniki
Chorwacja Dubrownik, Split
Szwajcaria Genewa, Bazylea
Dania Kopenhaga
Holandia Amsterdam
Szwecja Sztokholm
Wyspy Kanaryjskie Lanzarote
Rumunia Bukareszt
Belgia Bruksela
Serbia Belgrad
Kosowo Prisztina
Austria Wiedeń

USŁUGI I NAGRODY LINII LOTNICZYCH EASYJET:

Do głównych flot EasyJet należą samoloty Airbus A319 i Airbus A320, które przewożą około 180 pasażerów. Linia lotnicza EasyJet nie zapewnia posiłków, udogodnień gastronomicznych na pokładzie linii lotniczych. EasyJet uruchomił swoją wspólną markę w dniu 14 grudnia 2004 r. "EasyJetHotels", która zapewnia zakwaterowanie pasażerów podróżujących samolotem. Korzystając z EasyJet Hotels, jednej z linii lotniczych easyJet, pasażerowie linii lotniczych mogą zarezerwować pobyt w hotelach, jeśli jest to konieczne. 28 czerwca 2007 r. Firma EasyJet rozszerzyła swoją sieć o "EasyJet Holidays", która zapewnia loty wakacyjne na wszystkich trasach EasyJet. Firma EasyJet niedawno wygrała nagrodę "Vienna International Airport Airline Awards 2016" za tanie bilety na podróże służbowe dla osób podróżujących w celach służbowych, "Italian Mission Award 2016", nagrodę za najlepszą pasażerską linię lotniczą, oraz nagrodę "Europe 2015 Schiphol Aviation Awards".

OPINIE I STATYSTYKI LOTÓW LINII LOTNICZYCH EASYJET

EasyJet jest rozbudowaną firmą obsługującą ponad 200 samolotów na 700 trasach w 32 krajach. EasyJet obsługuje ponad 65 milionów pasażerów rocznie i ma równie duży ruch ładunkowy. Ogromny ruch krajowy i międzynarodowy może prowadzić do opóźnienia lub odwołania lotów lub przeładowania samolotu. SkyTrax, który ocenia linie lotnicze na podstawie ich wyników i usług dla klientów wyróżniło linię lotniczą EasyJet na 6/10 gwiazdek, na podstawie 724 opinii użytkowników do marca 2017 roku.

Opóźnienia lotu / odwołanie / Odmowa wejścia na pokład

Jeśli podróżują Państwo samolotem z EasyJet PL, a Państwa lot został opóźniony lub zarezerwowali Państwo bilet lotniczy EasyJet PL i lot został odwołany (bez wcześniejszego powiadomienia) lub z powodów, które mogłyby zostać uniknięte, to zgodnie z rozporządzeniem WE 261/2004 można żądać odszkodowania w wysokości do 600 euro. Bierze się pod uwagę odległość, na jakiej Państwo podróżują.

W obrębie UE,

 • Jeśli podróżują Państwo do 1500 km lub mniej, mogą Państwo otrzymać do 250€
 • a ponad 1500 km można wnioskować o odszkodowanie do 400€

Między lotniskiem UE a lotniskiem poza UE

 • Jeśli podróżują Państwo do 1500 km lub mniej, mogą Państwo otrzymać do 250€
 • Jeśli odległość wynosi 1,500-3,500 km, mogą Państwo wnioskować o odszkodowanie do 400€
 • Jeśli odległość przekracza 3500 km i opóźnienia lotu trwają dłużej niż 4 godziny, wówczas mogą Państwo wnioskować o odszkodowanie w wysokości do 600€

Rozporządzenie WE w sprawie praw pasażerów linii lotniczych

Rozporządzenie WE nr 261/2004 (z dnia 17 lutego 2005 r.) stosuje się do pasażerów linii lotniczych wylatujących z jakiegokolwiek lotniska UE lub z lotniska nie znajdującego się w UE, ale linią lotniczą UE do lotniska w UE. Pasażerowie muszą pamiętać, że odszkodowanie za opóźniony lot podlega pewnym warunkom i wyjątkom. Odszkodowanie nie należy się za opóźnienia / odwołania spowodowane nadzwyczajną okolicznością, w ramach której takie opóźnienia / odwołania stają się niekontrolowaną sytuacją. Przykład takiej sytuacji obejmuje złe warunki pogodowe lub związane z bezpieczeństwem, takie jak obawa przed atakiem terrorystycznym. W takich sytuacjach pasażer nie jest uprawniony do żadnego odszkodowania.

Niemniej jednak, w przypadku opóźnienia przekraczającego 4 godziny przy locie o długości 3500 km lub więcej, opóźnienia wynoszącego co najmniej 3 godziny przy locie o długości 1500 km lub więcej, bądź w przypadku opóźnienia o 3 godziny, w przypadku lotu poniżej 1500 km, pasażer ma prawo żądać rekompensaty finansowej na podstawie prawa UE zgodnie z zasadą UE 261 z 2004 r.

Uwaga: jeśli podróżują Państwo do kraju spoza Unii Europejskiej, z kraju spoza Unii Europejskiej, ale w ramach Lotu Europejskiego, zasada UE 261 nie będzie Państwa dotyczyć. Stosuje się ją wyłącznie w przypadku lotów bazujących na UE w Europie lub do i z państw członkowskich UE.

Czy są Państwo uprawnieni do wnioskowania o odszkodowanie?

Rozporządzenie WE 261/2004 jest prawem europejskim i ma zastosowanie do przestrzeni powietrznej UE. Nie muszą być Państwo obywatelami UE, aby ubiegać się o odszkodowanie. Oznacza to, że mogą Państwo wnioskować o odszkodowanie za wszystkie loty wylatujące z lotnisk w UE (dowolną linią lotniczą) lub przylatującego do UE (z linią lotniczą zarejestrowaną w UE).

Pochodzenie i cel podróży Linia lotnicza UE Linia lotnicza spoza UE
Z zewnątrz UE poza UE Nie Nie
Z zewnątrz UE do UE Tak Nie
Z wewnątrz UE na zewnątrz UE Tak Tak
Z wewnątrz UE do wewnątrz UE Tak Tak

Claim Flights - firma zajmująca się odszkodowaniami dotyczącymi lotów (jak możemy Państwu pomóc we wnioskowaniu o odszkodowanie)

Jeśli lot został opóźniony lub odwołany lub odmówiono Państwu wstępu na pokład samolotu i chcą Państwo zażądać odszkodowania za tę niedogodność, wystarczy podać nam szczegóły lotu (numer i datę lotu), a nasi specjaliści ds. odszkodowań będą współpracować z różnymi innymi zespołami, aby zebrać dane i dopełnić wszelkich starań, aby wszystko przebiegało sprawnie. Nasz zespół ma dostęp do bazy danych dotyczących lotu, takich jak: czas opóźnienia lotu, powód opóźnienia / odwołania lotu, czas wylotu i czasu przybycia itp., Co zwiększy prawdopodobieństwo wypłaty odszkodowania.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Proces ubiegania się o odszkodowanie z Claim Flights jest bardzo prosty w obsłudze, a dostarczenie nam niezbędnych informacji nie zajmuje więcej niż 3 minuty Państwa cennego czasu. Mamy dostęp do wielu informacji dotyczących opóźnienia lub odwołania lotu, aby ubiegać się o odszkodowanie za opóźnione lub odwołane loty.

3 proste kroki do złożenia wniosku o odszkodowanie

 1. Wprowadź numer i datę lotu
 2. Wypełnij Formularz o odszkodowanie
 3. Usiądź i zrelaksuj się

Jak nasi klienci nas ocenili

Hervorragend

Rating star

Już rozwiązaliśmy wiele przypadków związanych z opóźnieniami lotów, a nasi klienci są z nas zadowoleni. Zobacz, jak ocenili nas nasi klienci: 9.4 od 10 gwiazdek na podstawie auf 284 recenzji.

TRUSTPILOT

OPINIE / KOMENTARZE

Twierdzenie, że opóźnienia były na moim harmonogramie od wielu miesięcy. Mogłem zgłosić roszczenia do mnie i mojej rodziny w mniej niż 3 minuty.

Zofia Krakowski

Wielkie dzięki, nie dostaliśmy się nigdzie. Cieszymy się, że loty roszczeń doprowadziły do ​​niego.

Dorian Łukasiński

Nie musiałem podnosić palca, gdy moje twierdzenie zostało wykonane z powodzeniem. Uważam, że reklamodawca Claim Flights jest bardzo elastyczny i łatwy w obsłudze.

Radoslaw Zaleski

Otrzymałem zwrot pieniędzy za ogromne opóźnienie (22 godziny). Claim Flights jest świetną firmą i świetnie się w moim wypadku spisało!!!
Bardzo im dziękuję - polecam tę firmę.

Sebastian Janicki

Złóż samodzielnie wniosek na odszkodowanie za opóźniony lot

Jeśli lot został opóźniony o więcej niż 3 godziny lub jeśli lot odwołany bez uprzedniego, dwutygodniowego powiadomienia,lub jeśli odmówiono wejścia na pokład z powodu większej ilości zarezerwowanych biletów niż miejsc, można skorzystać z naszego bezpłatnego szablonu wniosku o odszkodowanie, aby złożyć listownie wniosek do linii lotniczych i zażądać odszkodowania z tytułu opóźnionego / odwołanego / przeładowanego lotu zgodnie z rozporządzeniem WE 261/2004.

Ostateczny przewodnik po wnioskowaniu o

Oblicz sobie kwotę odszkodowania, jaką linia lotnicza jest winna

Pasażerowie często nie wiedzą o prawie UE i zgadzają się na bardzo niską kwotę odszkodowania w porównaniu do tego, co się im należy. W "Claim Flights" dokładna wartość odszkodowania może być obliczona za pomocą naszego "Kalkulatora odszkodowania za opóźniony lot". Claim Flights zajmuje się Państwa sprawą w ramach zasady "Brak wygranej, brak opłaty" i gwarantuje Państwu otrzymanie należnej kwoty odszkodowania w odpowiednim czasie.

KALKULATOR ODSZKODOWANIA ZA OPÓŹNIONY LOT
Możesz otrzymać do 600€ od osoby. Skorzystaj ze swoich praw i sprawdź bezpłatnie swoją sytuację.
np. 23.10.2018
Wybierz swój sposób ubiegania się o odszkodowanie za opóźniony lot

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Za nami okres wakacji, gdzie ruch lotniczy jest szczególnie wzmożony. W mediach regularnie pojawiały historie pasażerów na lotniskach oczekujących na swój lot.

Statystyki pokazują, że 1 na 40...

Read More ....

Jak sprawdzić czy lot jest opóźniony?

Za opóźniony lot w ramach rozporządzenia Unii Europejskiej 261/2004 możemy otrzymać nawet do 600€ odszkodowania.

Jeden na 40 lotów Polaków jest opóźniony lub odwołany....

Read More ....

Jak sprawdzić gdzie jest samolot?

...
Read More ....
zmiany w prawie lotniczym w Polsce

SZYKUJĄ się zmiany w prawie lotniczym w Polsce

Polski rząd pracuje nad nowelizacją przepisów o prawach i obowiązkach pasażerów oraz linii lotniczych. Zmienią się również przepisy dotyczące odszkodowania za opóźniony i odwołany lot. Obecnie obowiązujące prawa...

Read More ....
Odszkodowanie za odwołany lot

RYANAIR ODWOŁUJE LOTY

Linia lotnicza Ryanair 16 września poinformowała o odwołałaniu ponad 2 tysiący lotów, które miały odbyć się między 18 września a 28 października. Jest to około 50 lotów dziennie i nawet do 400 tysięcy poszkodowanych pasażerów. Szacuje się, że...

Read More ....
BLOG PODRÓŻNICZY

BLOG PODRÓŻNICZY

Grupa 20 przyjaciół, która podróżuje, aby jak sami mówią życie im nie uciekło. Radek, tak ma na imię twórca bloga BLOGPODROZNICZY.COM i opiekun całej grupy. To on wymyśla wszystkie...

Read More ....