KALKULATOR ODSZKODOWANIA ZA OPÓŹNIONY LOT
Powinieneś otrzymać do 600e za osobę. Sprawdź wysokość twojego odszkodowania poprzez wpisanie numeru lotu i daty.
np. 19.08.2019

ODWOŁANIE LOTU

CLAIM FLIGHTS: NAJLEPSZE MIEJSCE W INTERNECIE ZE SZCZEGÓŁAMI ODNOŚNIE ANULOWANYCH SAMOLOTÓW

Odwołane loty mogą być poważnym problemem i na pewno mogą być wystarczające, aby zepsuć wakacje lub zakłócić plany ważnego spotkania biznesowego. Dobrze jest zapoznać się z prawami pasażerów linii lotniczych, do których wszystkie państwa członkowskie UE mają prawo. Dzięki Claim Flights łatwiej i bez żadnych trudności mogą Państwo ubiegać się o odszkodowanie z tytułu opóźnienia lotu.

Mogą Państwo wnioskować o odszkodowanie za opóźnienie trwające ponad 3 godziny. Jeśli jednak oferowana jest alternatywna trasa, a opóźnienie przyjazdu nie przekracza 2 godzin, rekompensata może zostać obniżona nawet o 50%.

Zgodnie z naszymi informacjami, w ciągu ostatnich 30 dni anulowano około 7.305 lotów w Ameryce Północnej, 4.641 lotów europejskich i 6.046 lotów w Azji i na Pacyfiku.

Jesteśmy najlepszym wyborem dla użytkowników poszukujących profesjonalnych dostawców usług zajmujących się reprezentowaniem ich podczas wnioskowania o odszkodowanie za opóźnienie lub odwołanie lotu. Zapewniamy aktualne informacje i gwarantujemy Państwu bycie na bieżąco w trakcie wnioskowania o odszkodowanie. Otrzymają Państwo rekompensatę, na którą Państwo zasługują bez inwestowania cennego czasu i pieniędzy. Z naszym Kalkulatorem Odszkodowania za opóźniony lot wnioskowanie o odszkodowanie trwa tylko 3 minuty. Dodatkowo, to specjalne narzędzie obliczy kwotę odszkodowania, które się rzeczywiście należy za opóźniony / odwołany lot.

JAK MOŻEMY PAŃSTWU POMÓC?

Baza danych dotyczących roszczeń o odszkodowanie może pomóc Państwu odnaleźć planowany lot. Pokazuje również ważne informacje o statusie lotu, w tym dokładny czas opóźnienia, nawet jeśli spowodowane było one odwołaniem lotu. Dzięki temu łatwiej jest Państwu zebrać informacje dotyczące Państwa indywidualnej sytuacji i zadbać o właściwe prawo. Mają Państwo również prawo do roszczeń o rekompensatę finansową, jeśli lot zostanie odwołany, a nie mają Państwo innego lotu. Jesteśmy w stanie pomóc pasażerom zebrać wszystkie informacje, niezbędne do wypełnienia wniosku o odszkodowanie od linii lotniczych za odwołane loty. Jako że mamy do czynienia z liniami lotniczymi z całej Europy, zapewniamy Państwu najlepszy serwis, eliminując wszelki Państwa stres, który może być związany z wnioskowaniem o odszkodowanie.

ANULOWANIE LOTU!!! CO TO WŁAŚCIWIE JEST ANULOWANIE LOTU?

Odpowiedź nie jest tak prosta, jak Państwo myślą. Państwa lot uważa się za odwołany, jeśli nie dotrą Państwo do miejsca docelowego planowanym samolotem. Zademonstrujemy Państwu różne rodzaje odwołanych lotów:

- zamiana lotu na lot o innym numerze IATA, ale na tej samej trasie (Na przykład zarezerwowali Państwo British Airways lot BA123, ale polecą Państwo na tej samej trasie lotem BA5555)

- nie dolecą Państwo na zarezerwowane miejsce (na przykład zarezerwowali Państwo lot BA123 do Londynu ale samolot wylądował w Nowym Jorku i drugi samolot, bądź nawet autobus, zabierze Państwa na ostateczne miejsce.

- lot nie odbywa się w ogóle (z jakiegokolwiek powodu) i nie biorą Państwo żadnego innego lotu

CLAIM FLIGHTS ODPĘDZI PAŃSTWA WĄTPLIWOŚCI

Wielu ludzi ma wątpliwości, czy kiedykolwiek byliby w stanie wygrać sprawę przeciwko ogromnej linii lotniczej, ale Claim FLights twierdzi inaczej. Nasi eksperci dysponują specjalistyczną wiedzą dotyczącą odwołanych lotów linii lotniczych, w związku z czym mogą Państwu pomóc zrozumieć szczegóły dotyczące odszkodowań za odwołane loty. Działamy zgodnie z rozporządzeniem WE 261/2004, aby pomóc Państwu w zgłaszaniu wniosków o odszkodowanie za odwołany lot. W rezultacie możemy zagwarantować, że nie napotykają Państwo żadnych problemów prawnych. Państwa zaufanie do naszej firmy przyśpieszy rozwiązanie sprawy.

Powinni Państwo dokładnie przejrzeć dane zaplanowanego lotu, aby znaleźć jego szczegóły. Po ich znalezieniu mają Państwo możliwość złożenia odpowiedniego wniosku o odszkodowanie za odwołany lot. W celu ubiegania się o odszkodowanie zgodnie z Rozporządzeniem WE 261/2004, należy również sprawdzić odległość lotu. Po wprowadzeniu prawidłowej informacji uzyskają Państwo dostęp do żądanych danych i wszystkich niezbędnych informacji niezbędnych do złożenia reklamacji.

PODSTAWOWA LISTA RZECZY DO ZROBIENIA

Podczas pobytu na lotnisku zalecamy przeprowadzenie pewnych podstawowych czynności:

  • Powinni Państwo trzymać się w pobliżu bramki i słuchać ogłoszeń, ponieważ mogą pomóc zrozumieć rzeczywisty stan zaplanowanego lotu.
  • Jeśli to możliwe, zebrać i zachować dokumenty w wydrukowanym formacie, aby mieć pod ręką wszystkie niezbędne dowody anulowania lotu.
  • Upewnić się, że odprawili się Państwo na lotnisku, aby móc udowodnić, że byli Państwo obecni w czasie rezygnacji.
  • I (oczywiście) zachować dowód rezerwacji i fakturę. Ważne jest, aby znać przynajmniej Państwa numer rezerwacji

Dodatkowo, wypełnianie wniosku o odszkodowanie za odwołany lot zależy również od zasad i przepisów danej jurysdykcji, gdzie zakupione zostały bilety oraz od miejsca wylotu i lądowania. Są to inne ważne kwestie, które powinny Państwo wziąć pod uwagę podczas ubiegania się o odszkodowanie.

UBIEGANIE SIĘ O ODSZKODOWANIE SAMEMU

Wypełnienie formularza jest bardzo proste dzięki przejrzystemu układzie informacji, więc mogą Państwo zrobić to bez konieczności korzystania z pomocy innych. Układ formularza jest jasny i prosty, a potwierdzenie, które zostanie wysłane automatycznie zapewni, że nie popełniono błędów. Po wprowadzeniu szczegółów przekażemy Państwu kolejne informacje, aby rzeczywiste fakty dotyczące odwołanego lotu były w pełni zrozumiałe. Proszę się upewnić, że wprowadzają Państwo poprawne dane, ponieważ dostarczanie złych informacji może utrudnić śledzenie danych.

KALKULATOR ODSZKODOWANIA ZA LOT

Niektórzy pasażerowie mają trudności z określeniem, jak wysokie odszkodowanie im się należy. Korzystając z naszego kalkulatora odszkodowania można łatwo obliczyć całą kwotę, aby uniknąć zamieszania w późniejszym czasie. Nasz Kalkulator odszkodowania za opóźniony lot wykonuje całą Pracę za Państwa.

Wreszcie mogą Państwo zobaczyć, jak opłacalne jest wnioskowanie o odszkodowanie za odwołane loty. Warto wiedzieć, że kiedy Claim Flights składa wniosek w Państwa imieniu, robi to na zasadzie "Brak wygranej, brak opłat za wniesienie wniosku". Naszym najważniejszym celem jest to, by użytownicy wygrywali sprawy i otrzymywali odszkodowania.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące odwołanych lotów

Strajki uważane są za wyjątkowe okoliczności, których nie można uniknąć, a zatem nie można żądać odszkodowania pieniężnego. Czytaj więcej tutaj: PRAWA PASAŻERÓW LINII LOTNICZYCH W UE .
Mogą Państwo ubiegać się o odszkodowanie samemu wysyłając wniosek do danego przewoźnika WZÓR WNIOSKU O ODSZKODOWANIE ZA OPÓŹNIONY LOT. lub skorzystać z naszej pomocy i pozwolić nam działać w Państwa imieniu. Wtedy wniosek należy złożyć tutaj KALKULATOR ODSZKODOWANIA ZA OPÓŹNIONY LOT.
Należy złożyć wniosek o odszkodowanie tutaj KALKULATOR ODSZKODOWANIA ZA OPÓŹNIONY LOT lub samemu wysłać go do linii lotniczych.
Powinni Państwo trzymać się w pobliżu bramki i słuchać ogłoszeń. Jeśli to możliwe, zebrać i zachować dokumenty w wydrukowanym formacie, aby mieć pod ręką wszystkie niezbędne dowody anulowania lotu. Upewnić się, że odprawili się Państwo na lotnisku, aby móc udowodnić, że byli Państwo obecni w czasie anulowania lotu oraz zachować dowód rezerwacj i fakturę. Ważne jest, aby znać przynajmniej numer rezerwacji. Wszystko przyda się przy składaniu wniosku o odszkodowanie.
Powinni Państwo trzymać się w pobliżu bramki i słuchać ogłoszeń. Jeśli to możliwe, zebrać i zachować dokumenty w wydrukowanym formacie, aby mieć pod ręką wszystkie niezbędne dowody anulowania lotu. Upewnić się, że odprawili się Państwo na lotnisku, aby móc udowodnić, że byli Państwo obecni w czasie anulowania lotu oraz zachować dowód rezerwacji i fakturę. Ważne jest, aby znać przynajmniej numer rezerwacji.
Mają Państwo prawo do odszkodowania za odwołany lot, jeśli nie otrzymali Państwo informacji o anulowaniu co najmniej na 14 dni przed planowanym wyjazdem.


Jak nasi klienci nas ocenili

Hervorragend

Rating star

Już rozwiązaliśmy wiele przypadków związanych z opóźnieniami lotów, a nasi klienci są z nas zadowoleni. Zobacz, jak ocenili nas nasi klienci: 9.6 od 10 gwiazdek na podstawie auf 418 recenzji.

TRUSTPILOT