KALKULATOR ODSZKODOWANIA ZA OPÓŹNIONY LOT
Powinieneś otrzymać do 600e za osobę. Sprawdź wysokość twojego odszkodowania poprzez wpisanie numeru lotu i daty.
np. 18.08.2017

Port Lotniczy Amsterdam-Schiphol (IATA Kod: AMS) Opóźnienia / Odwołania lotów

Port Lotniczy Amsterdam-Schiphol Odszkodowanie za lot do 600€, jeżeli

 1. Lot jest opóźniony na miejscu przylotu o 3 godziny
 2. Lot został odwołany bez wcześniejszego uprzedzenia
 3. Wejście na pokład zostało odmówione ze względu na więcej sprzedanych biletów niż miejsc na pokładzie

Ustawa WE 261/2004 dotycząca Pasażerów linii lotniczych UE uprawnia pasażerów do ubiegania się o odszkodowanie za opóźnione loty, odwołane loty i odmowę wejścia na pokład

Ubiegaj się o odszkodowanie do 600€

Sprawdź bezpłatnie

Kiedy mogą się Państwo ubiegać o odszkodowanie za opóźnione / odwołane loty

Mają Państwo prawo do odszkodowania od linii lotniczych za opóźnienie lub odwołanie lotu w następujących sytuacjach:

 • Jeśli zarezerwowali Państwo lot europejskimi lub nieeuropejskimi liniami lotniczymi, a wylot jest/ był z Lotnisko Amsterdam-Schiphol, np. Europejskie Lotnisko
 • Jeśli zarezerwowali Państwo lot z zarejestrowanymi w UE liniami lotniczymi z wylotem w jakimkolwiek kraju, ale z przylotem do Lotnisko Amsterdam-Schiphol
 • Jeśli lot został opóźniony lub odwołany w Lotnisko Amsterdam-Schiphol z winy linii lotniczych

Nie otrzymają Państwo żadnego odszkodowania, jeśli lot został opóźniony lub odwołany ze względu na wyjątkowe okoliczności.

Lotnisko Amsterdam-Schiphol (AMS) Lista niedawnych opóźnień / odwołań lotów (numer lotu, data, odlot i przylot)

W poniższej tabeli można znaleźć ostatnio opóźnione lub odwołane loty, których zaplanowane wyloty powinny odbyć się z Lotnisko Amsterdam-Schiphol (AMS). Jeśli któryś z nich jest Państwa lotem, są Państwo uprawnieni do wnioskowania o odszkodowanie i mogą Państwo kliknąć link "Formularz zgłoszeniowy" i wypełnić formularz, a nasz zespół ekspertów ds. odszkodowań zajmie się wnioskami o odszkodowanie od linii lotniczych w Państwa imieniu.

NUMER LOTU DATA Z DO WZÓR WNIOSKU
KLM Cityhopper
WA1731

13 July 2017

Amsterdam - AMS Brussels - BRU wniosek o odszkodowanie
Air Baltic
BT610

13 July 2017

Amsterdam - AMS Vilnius - VNO wniosek o odszkodowanie
Vueling
VY8323

12 July 2017

Amsterdam - AMS Barcelona - BCN wniosek o odszkodowanie
Delta Air Lines
DL165

12 July 2017

Amsterdam - AMS Minneapolis - MSP wniosek o odszkodowanie
CityJet
WX945

12 July 2017

Amsterdam - AMS Dublin - DUB wniosek o odszkodowanie
KLM Royal Dutch Airlines
KL691

11 July 2017

Amsterdam - AMS Toronto - YYZ wniosek o odszkodowanie
KLM Royal Dutch Airlines
KL1797

10 July 2017

Amsterdam - AMS Munich - MUC wniosek o odszkodowanie
Singapore Airlines
SQ7955

9 July 2017

Amsterdam - AMS Sharjah - SHJ wniosek o odszkodowanie
Emirates
EK9987

9 July 2017

Amsterdam - AMS Chicago - ORD wniosek o odszkodowanie
Austrian Airlines
OS376

9 July 2017

Amsterdam - AMS Vienna - VIE wniosek o odszkodowanie
EasyJet
U27939

9 July 2017

Amsterdam - AMS Milan - LIN wniosek o odszkodowanie
EasyJet
U27402

9 July 2017

Amsterdam - AMS Southend - SEN wniosek o odszkodowanie
Germanwings
4U2181

9 July 2017

Amsterdam - AMS Stuttgart - STR wniosek o odszkodowanie
EasyJet
U27004

9 July 2017

Amsterdam - AMS Liverpool - LPL wniosek o odszkodowanie
Delta Air Lines
DL73

9 July 2017

Amsterdam - AMS Atlanta - ATL wniosek o odszkodowanie
EasyJet
U27925

9 July 2017

Amsterdam - AMS Nice - NCE wniosek o odszkodowanie
AirFrance
AF1875

8 July 2017

Amsterdam - AMS Marseille - MRS wniosek o odszkodowanie
EasyJet
U27915

8 July 2017

Amsterdam - AMS Budapest - BUD wniosek o odszkodowanie
Delta Air Lines
DL137

8 July 2017

Amsterdam - AMS Detroit - DTW wniosek o odszkodowanie

Jeśli nie znaleźli Państwo swojego lotu w powyższej tabeli, proszę skorzystać z naszego bezpłatnego "Kalkulatora Odszkodowań". Aby dowiedzieć się, jaką kwotę można zażądać od linii lotniczych, wystarczy podać numer lotu i datę podróży i sprawdzić kwotę odszkodowania, jaką linie lotnicze są Państwu winne.

3 proste kroki do ubiegania się o odszkodowanie finansowe

 1. Wprowadź numer i datę lotu
 2. Wypełnij Formularz o odszkodowanie i upoważnij nas do zajęcia się Państwa sprawą
 3. Usiądź i zrelaksuj się, my wykonamy za Państwa całą pracę

Rozwiązaliśmy już wiele przypadków związanych z opóźnionymi lotami dla naszych klientów, którzy są z nas zadowoleni. Zobacz, co nasi klienci on nas sądzą:

Sprawdź sprawę opóźnionego lotu z nami za darmo

PORT LOTNICZY AMSTERDAM - SCHIPHOL

Lotnisko Amsterdam Schiphol znajduje się na południowym zachodzie od Amsterdamu, w Holandii. Kod lotniska Amsterdamu to "AMS". Korzysta niego wiele znanych linii lotniczych jak Delta Air Lines, KLM, Transavia, TUI Airlines Netherlands, EasyJet Airlines, Corendon Dutch Airlines, Jet Airways oraz KLM Cityhopper. Dane lotnisko operuje również jako baza dla EasyJet i Vueling Airlines. Port lotniczy Amsterdam Schiphol znajduje się w dwudziestu czołowych lotniskach świata i jest 14 na liście najbardziej ruchliwych lotnisk w świecie, ponieważ transportują miliony pasażerów do ich celu podróży na całym świecie. Lotnisko zostało zbudowane w 1917 roku i znacznie rozbudowane od II wojny światowej. Zanim lotnisko zostało wybudowane, miejsce było wykorzystywane jako doki dla statków. Stąd nazwa lotniska - Shiphol. W 2009 roku na lotnisku miała miejsce katastrofa lotu tureckiej linii lotniczej podczas lądowania. Zginęło wtedy 9 osób. Do lotniska łatwo dostać się korzystając z położonej pod lotniskiem stacji kolejowej, która również nosi nazwę Schiphol. Zapewnia ona połączenia z wieloma holenderskimi miastami.

Lotnisko Amsterdam Schiphol MAP

INFRASTRUKTURA LOTNISKA AMSTERDAM SCHIPHOL

Lotnisko Amsterdam Schiphol jest ogromnym lotniskiem, posiada sześć pasów startowych, jest podzielone na 3 miejsca odlotów oraz osiem doków. Dane lotnisko posiada również wiele restauracji, salonów, muzei, barów oraz innych miejsc odpoczynku, gdzie można spędzić czas oczekując na swój lot.

Opóźnienie lotu / odwołanie / problemy z odmową wejścia na pokład

Opóźnione lub odwołane loty są spotykane przez pasażerów linii lotniczych, którzy ostają pozostawieni na lotnisku. Jest to nawet bardziej frustrujące, kiedy odmawia się pasażerom wejścia na pokład ze względu na więcej sprzedanych biletów niż miejsc.

Jeśli lot został opóźniony lub odwołany (bez wcześniejszego powiadomienia) lub odmówiono Państwu wstępu na pokład, zgodnie z rozporządzeniem WE 261/2004 można żądać odszkodowania do wysokości do 600€. Wy ustanawianiu wysokości odszkodowania bierze się pod uwagę odległość na jakiej Państwo podróżują.

W obrębie UE,

 • Jeśli podróżują Państwo do 1500 km lub mniej, mogą Państwo otrzymać do 250€
 • a ponad 1500 km można wnioskować o odszkodowanie do 400€

Między lotniskiem UE a lotniskiem poza UE

 • Jeśli podróżują Państwo do 1500 km lub mniej, mogą Państwo otrzymać do 250€
 • Jeśli odległość wynosi 1,500-3,500 km, mogą Państwo wnioskować o odszkodowanie do 400€
 • Jeśli odległość przekracza 3500 km i opóźnienia lotu trwają dłużej niż 4 godziny, wówczas mogą Państwo wnioskować o odszkodowanie w wysokości do 600€

Rozporządzenie WE w sprawie praw pasażerów linii lotniczych

Rozporządzenie WE nr 261/2004 (z dnia 17 lutego 2005 r.) stosuje się do pasażerów linii lotniczych wylatujących z jakiegokolwiek lotniska UE lub z lotniska nie znajdującego się w UE, ale linią lotniczą UE do lotniska w UE. Pasażerowie muszą pamiętać, że odszkodowanie za opóźniony lot podlega pewnym warunkom i wyjątkom. Odszkodowanie nie należy się za opóźnienia / odwołania spowodowane nadzwyczajną okolicznością, w ramach której takie opóźnienia / odwołania stają się niekontrolowaną sytuacją. Przykład takiej sytuacji obejmuje złe warunki pogodowe lub związane z bezpieczeństwem, takie jak obawa przed atakiem terrorystycznym. W takich sytuacjach pasażer nie jest uprawniony do żadnego odszkodowania.

Niemniej jednak, w przypadku opóźnienia przekraczającego 4 godziny przy locie o długości 3500 km lub więcej, opóźnienia wynoszącego co najmniej 3 godziny przy locie o długości 1500 km lub więcej, bądź w przypadku opóźnienia o 3 godziny, w przypadku lotu poniżej 1500 km, pasażer ma prawo żądać rekompensaty finansowej na podstawie prawa UE zgodnie z zasadą UE 261 z 2004 r.

Uwaga: jeśli podróżują Państwo do kraju spoza Unii Europejskiej, z kraju spoza Unii Europejskiej, ale w ramach Lotu Europejskiego, zasada UE 261 nie będzie Państwa dotyczyć. Stosuje się ją wyłącznie w przypadku lotów bazujących na UE w Europie lub do i z państw członkowskich UE.

Czy są Państwo uprawnieni do wnioskowania o odszkodowanie?

Rozporządzenie WE 261/2004 jest prawem europejskim i ma zastosowanie do przestrzeni powietrznej UE. Nie muszą być Państwo obywatelami UE, aby ubiegać się o odszkodowanie. Oznacza to, że mogą Państwo wnioskować o odszkodowanie za wszystkie loty wylatujące z lotnisk w UE (dowolną linią lotniczą) lub przylatującego do UE (z linią lotniczą zarejestrowaną w UE).

Pochodzenie i cel podróży Linia lotnicza UE Linia lotnicza spoza UE
Z zewnątrz UE poza UE Nie Nie
Z zewnątrz UE do UE Tak Nie
Z wewnątrz UE na zewnątrz UE Tak Tak
Z wewnątrz UE do wewnątrz UE Tak Tak

Claim Flights - firma zajmująca się odszkodowaniami dotyczącymi lotów (jak możemy Państwu pomóc we wnioskowaniu o odszkodowanie)

Jeśli lot został opóźniony lub odwołany lub odmówiono Państwu wstępu na pokład samolotu i chcą Państwo zażądać odszkodowania za tę niedogodność, wystarczy podać nam szczegóły lotu (numer i datę lotu), a nasi specjaliści ds. odszkodowań będą współpracować z różnymi innymi zespołami, aby zebrać dane i dopełnić wszelkich starań, aby wszystko przebiegało sprawnie. Nasz zespół ma dostęp do bazy danych dotyczących lotu, takich jak: czas opóźnienia lotu, powód opóźnienia / odwołania lotu, czas wylotu i czasu przybycia itp., Co zwiększy prawdopodobieństwo wypłaty odszkodowania.

Jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot?

Proces ubiegania się o odszkodowanie z Claim Flights jest bardzo prosty w obsłudze, a dostarczenie nam niezbędnych informacji nie zajmuje więcej niż 3 minuty Państwa cennego czasu. Mamy dostęp do wielu informacji dotyczących opóźnienia lub odwołania lotu, aby ubiegać się o odszkodowanie za opóźnione lub odwołane loty.

3 proste kroki do złożenia wniosku o odszkodowanie

 1. Wprowadź numer i datę lotu
 2. Wypełnij Formularz o odszkodowanie
 3. Usiądź i zrelaksuj się

Jak nasi klienci nas ocenili

Wybitny

Już rozwiązaliśmy wiele przypadków związanych z opóźnieniami lotów, a nasi klienci są z nas zadowoleni. Zobacz, jak ocenili nas nasi klienci: 5.00 gwiazdek na podstawie 4 recenzji

OPINIE / KOMENTARZE

Twierdzenie, że opóźnienia były na moim harmonogramie od wielu miesięcy. Mogłem zgłosić roszczenia do mnie i mojej rodziny w mniej niż 3 minuty.

Zofia Krakowski

Wielkie dzięki, nie dostaliśmy się nigdzie. Cieszymy się, że loty roszczeń doprowadziły do ​​niego.

Dorian Łukasiński

Nie musiałem podnosić palca, gdy moje twierdzenie zostało wykonane z powodzeniem. Uważam, że reklamodawca Claim Flights jest bardzo elastyczny i łatwy w obsłudze.

Radoslaw Zaleski

Otrzymałem zwrot pieniędzy za ogromne opóźnienie (22 godziny). Claim Flights jest świetną firmą i świetnie się w moim wypadku spisało!!!
Bardzo im dziękuję - polecam tę firmę.

Sebastian Janicki

Złóż samodzielnie wniosek na odszkodowanie za opóźniony lot

Jeśli lot został opóźniony o więcej niż 3 godziny lub jeśli lot odwołany bez uprzedniego, dwutygodniowego powiadomienia,lub jeśli odmówiono wejścia na pokład z powodu większej ilości zarezerwowanych biletów niż miejsc, można skorzystać z naszego bezpłatnego szablonu wniosku o odszkodowanie, aby złożyć listownie wniosek do linii lotniczych i zażądać odszkodowania z tytułu opóźnionego / odwołanego / przeładowanego lotu zgodnie z rozporządzeniem WE 261/2004.

Ostateczny przewodnik po wnioskowaniu o

Oblicz sobie kwotę odszkodowania, jaką linia lotnicza jest winna

Pasażerowie często nie wiedzą o prawie UE i zgadzają się na bardzo niską kwotę odszkodowania w porównaniu do tego, co się im należy. W "Claim Flights" dokładna wartość odszkodowania może być obliczona za pomocą naszego "Kalkulatora odszkodowania za opóźniony lot". Claim Flights zajmuje się Państwa sprawą w ramach zasady "Brak wygranej, brak opłaty" i gwarantuje Państwu otrzymanie należnej kwoty odszkodowania w odpowiednim czasie.

KALKULATOR ODSZKODOWANIA ZA OPÓŹNIONY LOT
Możesz otrzymać do 600€ od osoby. Skorzystaj ze swoich praw i sprawdź bezpłatnie swoją sytuację.
np. 18.08.2017
Wybierz swój sposób ubiegania się o odszkodowanie za opóźniony lot
airplane-ebooking

Ebooking – najlepszy i najpopularniejszy system rezerwacji online

W ciągu ostatnich paru lat technologia niesamowicie zmieniła życie każdego z nas, bez względu na wiek. Internet posiada niekończące się możliwości i znacznie ułatwia nam codzienne życie. Pozwala nam...

Read More ....
airport-new21

Co można zabrać do samolotu?

Wydawałoby się, że planowanie wakacji jest wystarczająco trudne. Wybranie odpowiedniego miejsca pobytu, znalezienie najlepszej oferty, polowanie na zniżki...Wszystko to może być naprawdę wyczerpujące. Kiedy wszystko jest już...
Read More ....
Hand Luggage

OGRANICZENIA BAGAŻU PODRĘCZNEGO

Ograniczenia bagażu podręcznego

Claim Flights reprezentuje prawa...

Read More ....
travel app 21

NAJLEPSZE I NAJFAJNIEJSZE PODRÓŻNICZE STRONY INTERNETOWE

Życie często robi nam niespodzianki, ale tylko niektóre są miłe. Niedawno miałam okazję przeżyć miłą niespodziankę - polegała na przelewie bankowym w wysokości 900$, który wpłynął na moje konto, przekazanym przez...

Read More ....
Flight v3 blog

Dopłaty i ograniczenia dotyczące bagażu podręcznego

Claim Flights (www.claimflights.co.uk) reprezentują prawa pasażera linii lotniczych w Wielkiej Brytanii i UE. Możemy pomóc Państwu we wnioskowaniu o odszkodowania w przypadku...

Read More ....